До 60 річчя Черкаської області

08.01.14

 7 січня 1954 року вийшов Указ Президії Верховної Ради СРСР про утворення Черкаської області. До її складу увійшли три міста обласного підпорядкування - Черкаси, Сміла, Умань, а також 30 районів Київської, Полтавської, Кіровоградської та Вінницької областей.

         Наш край має славну історію. Тут народився і звідси пішов у світ           Тарас Григорович Шевченко, тут зароджувалося доблесне козацтво, розкрився полководницький талант гетьмана Богдана Хмельницького.

         З нагоди 60 - річчя утворення Черкаської області 7 січня сільський голова М.О.Скирда та директор Митлашівської ЗОШ Г.М.Тараненко привітали найстарішу жительку с. Митлашівка Тарасенко Антоніну Михайлівну з цим святом та Новим роком і Різдвом Христовим, і вручили їй пам’ятний подарунок.

 Антоніна Михайлівна належить до людей того покоління, які пройшли роки Голодомору та політичних репресій, Велику Вітчизняну війну та роки відбудови. Більше 40-ка років вона пропрацювала у Митлашівській школі вчителем історії. За свою працю           А.М. Тарасенко нагороджена медаллю «За доблесний труд в роки Великої Вітчизняної війни» та багатьма ювілейними медалями.

         Зичимо Антоніні Михайлівні міцного здоров’я, радості та добробуту.

Нехай Різдвяна зірка ще довгі роки радує Вас своїм сяйвом. 

Повернутись