Спецперевірка

 

    МИТЛАШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

             ДРАБІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ           

                                  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08 листопада  2016 року                с. Митлашівка                                          №18

 

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №1025-р:

 

1. Провести у Митлашівській сільській раді перевірку, передбачену Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб Митлашівської сільської ради, визнавши днем початку перевірки 08.11.2016 року.

 

2. Визначити секретаря сільської ради Максименко Наталію Миколаївну відповідальним за проведення перевірки щодо посадових осіб місцевого самоврядування, що підлягають перевірці.

 

3. Секретарю сільської ради Максименко Н.М. забезпечити ознайомлення із цим розпорядженням посадову особу сільської ради, що підлягає перевірці:

- П'янову Ольгу Григорівну - головного бухгалтера сільської ради.

 

4. Посадовій особі місцевого самоврядування , стосовно якої здійснюється перевірка, у встановлений Законом термін подати власноручно написану заяву про те, що до неї застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною 3 або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», та про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2 до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частинами 3 і 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №563, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, копію трудової книжки, копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, а також, копію паспорта громадянина України.

 

5. Попередити посадову особу місцевого самоврядування, стосовно якої здійснюється перевірка, про те, що неподання нею заяви, зазначеної у пункті 4 цього розпорядження , або повідомлення ними у заяві про застосування до них заборони , визначеної частиною 3 або 4 статті 1 Закону України «Про очищення влади», є підставою для звільнення із займаної посади.

 

6. Секретарю сільської ради Максименко Н.М. забезпечити оприлюднення цього розпорядження в день його видання на сайті Митлашівської сільської ради.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова    _____________________  М.О.Скирда